Kompiuterio elementų modeliavimas ir tyrimas

Vytautas Urbanavičius, Kęstutis Bartnykas

Laboratorinių darbų užduotys ir metodikos nurodymai

Egzempliorių užsakyti galite čia

Kiekis

Aprašymas

Leidinyje pateikta žinių apie kompiuterio elementus ir jų modeliavimo galimybes laisvai platinamos programinės įrangos terpėje SimpleScalar. Aprašyti darbo su operacinės sistemos Linux ir modeliavimo terpės SimpleScalar principai. Nagrinėjami kompiuterio vykdomų programų profiliai, spartinančiosios atminties sandara ir efektyvumas, centrinio procesorinio įrenginio našumo priklausomybė nuo jo sandaros, instrukcijų vykdymo konvejeriniu būdu ypatumai, šakojimosi prognozės metodai.

Knyga bus naudinga per paskaitas įgytoms kompiuterių architektūros ir sandaros teorinėms žinioms įtvirtinti, mokymuisi planuoti ir vykdyti eksperimentus, gautų rezultatų analizės ir interpretavimo gebėjimams lavinti.

Leidinys skirtas VGTU Elektronikos fakulteto I pakopos studentams, studijuojantiems mokymo dalykus ,,Kompiuterių architektūra“ (modulis ELESB11403) ir ,,Kompiuterio elementų projektavimas“ (modulis ELESB11503). Leidiniu galės naudotis ir kitų fakultetų studentai, jis taip pat gali būti naudingas visiems, kurie domisi kompiuterių sandara ir architektūra.

Leidinio elektroninis variantas: 

DOI: https://doi.org/10.3846/1268-S

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"

Charakteristikos

Metai:
2012
eISBN:
978-609-457-103-9
Leidyklos nr.:
1268-S
Puslapių skaičius:
152 p.
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys

Atsisiųsti (1.52M)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e