Mikroprocesoriai

Gediminas Gražulevičius

Practical tasks and methodical instructions

Request print edition here

Quantity

Description

Leidinyje pateikta daugiau kaip du šimtai į problemą orientuotų praktinių 8 ir 16 skilčių bendrosios paskirties mikroprocesorių programavimo užduočių. Pateiktos daugelio užduočių sprendimo metodikos bei pavyzdžiai, taip pat užduotys savarankiškam darbui. Nagrinėjama 8 ir 16 skilčių bendrosios paskirties mikroprocesorių komandų sistema, jų programavimas mašininiais kodais ir asemblerio programavimo kalba.

Šis technologijos mokslų srities, elektros ir elektronikos inžinerijos mokslo krypties leidinys skirtas VGTU Elektronikos fakulteto pirmosios pakopos studijų studentams, studijuojantiems automatikos, elektronikos inžinerijos, informacinių sistemų inžinerijos ir kompiuterių inžinerijos studijų programose mikroprocesorių, mikroprocesorių ir jų programavimo dalykus. Leidinys taip pat gali būti naudingas ir kitų aukštųjų mokyklų bei universitetų studentams.

Leidinys parengtas vykdant projektą „VGTU Elektronikos fakulteto I pakopos studijų programų esminis atnaujinimas“. Leidinio rengimą ir leidybą finansavo Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Europos socialinis fondas (sutartis Nr. VP1-2.2-ŠMM-07-K-01-047).

Electronic version of the book:

DOI: https://doi.org/10.3846/1328-S

Book details

Data sheet

Year:
2012
eISBN:
978-609-457-146-6
Imprint No:
1328-S
Pages:
158 p.
Language:
Lithuanian
Attachments
Download
Content/Turinys_1328_S

Download (268.42k)
16 other books in the same category:

Follow us on Facebook