Vilniaus Gedimino technikos universitetas - 2014 metai

Redakcijos kolegija:

prof. dr. Donatas Čygas, vyriausiasis redaktorius; prof. habil. dr. Antanas Čenys; prof. dr. Alfonsas Daniūnas; prof. dr. Romualdas Kliukas; doc. dr. Arūnas Komka; prof. dr. Alfredas Laurinavičius; doc. dr. Asta Radzevičienė

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslinis informacinis leidinysQuantity

Description

Pagrindinius strateginius Vilniaus Gedimino technikos universiteto veiklos prioritetus iki 2020 m. apibrėžia 2014–2020 metų VGTU plėtros strategija. Pagrindinės strategijoje įtvirtintos veiklos plėtojimo kryptys yra kvalifikuotų, konkurencingų specialistų rengimas, tarptautinio lygio mokslinių tyrimų vykdymas siekiant lyderystės Baltijos šalyse pagal prioritetines kryptis, inovacijų plėtra prisidedant prie darnaus šalies ir regiono vystymosi. Šiems uždaviniams spręsti 2014 m. ir buvo sutelktas Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkų, pedagogų ir administracijos darbas.

2014 metai Vilniaus Gedimino technikos universitetui buvo sėkmingi, bet kartu ir įvairūs: turime kuo didžiuotis, tačiau kartu yra dalykų, kuriuos dar turime taisyti ir tobulinti. Universitetą savo studijoms pasirinko daug kūrybingo jaunimo, pagal gautų valstybės finansuojamų vietų skaičių buvome vienas iš pirmaujančių tarp Lietuvos universitetų, išlaikėme lyderių pozicijas pagal studentų ir dėstytojų mainus. Didžiulę pažangą padarėme tam tikrų krypčių mokslinių tyrimų srityje.

Sėkmingą universiteto veiklą charakterizuoja ir Tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojų paskelbtas „2014–2015 m. Emerging Europe and Central Asia“ universitetų reitingas – du Lietuvos universitetai, iš jų ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas, pateko tarp regioninio reitingo 50-ies geriausiųjų. Tai dar kartą patvirtino, kad universiteto veikla plėtojama sėkmingai.

Leidinyje pateikta universiteto ir fakultetų vadovų metinės ataskaitos, darbai universitetui aktualiais klausimais, informacija apie universiteto renginius ir kita svarbi medžiaga.

Book details

Data sheet

Year:
2015
Dimensions:
205×290
Pages:
150 p.
Cover:
Softcover
Language:
Lithuanian
ISSN:
1392-1436
16 other books in the same category:

Follow us on Facebook