Statybiniai polimerai

31071

Romualdas Mačiulaitis

Textbook (in Lithuanian)

€12.52
Tax included
Quantity

Description

Leidinys skirtas statybinių polimerų sintezei, šių polimerų savybėms aptarti ir tiesioginiam jų perdirbimui į gaminius charakterizuoti. Statybinės polimerinės medžiagos ir gaminiai šiandien pakeičia labai daug statyboje naudojamų medžiagų ir gaminių. Ateityje statybose šių polimerų paklausa tik didės. Todėl studentai turi gauti pakankamai žinių apie pramonėje naudojamus sintetinius monomerus ir polimerus, jų savybes ir ypač pavojingumą darbų ir gaisrinės saugos aspektais, polimerų pramoninės sintezės schemas, naudojamus iniciatorius ir katalizatorius, jų technologines charakteristikas. Be to, išmanyti apie pačių sintetinių polimerinių medžiagų savybes, jų rūšis, naudojamus priedus, užpildus, plastifikatorius, stabilizatorius (dažiąsias medžiagas), perdirbimo į gaminius receptūras. Taip pat įgyti žinių, kuriomis remiantis pasirenkama konkreti gaminių gamybos technologija ir gaminiai pagrįstai naudojami statyboje arba restauravimo srityje konkrečioms funkcinėms reikmėms tenkinti.

Tokio pobūdžio vadovėlio lietuvių kalba universitetų studentams apskritai nėra išleista. Jo originalumas ir pranašumas yra tas, jog jame nagrinėjami inžinerinių polimerų ne tik sintezės ir savybių, bet ir perdirbimo į gaminius ir naudojimo statyboje klausimai.

Leidinys skirtas  statybų technologijos ir inžinerijos krypčių bei gaisrinės saugos studijų programų studentams. Taip pat visiems bakalaurantams ir magistrantams bei būsimiems inžinieriams, studijuojantiems medžiagų inžineriją.

Electronic version of the book:

DOI: https://doi.org/10.20334/1543-S

Book details
31071
15 Items

Data sheet

Year:
2016
ISBN:
978-609-457-890-8
eISBN:
978-609-457-889-2
Imprint No:
1543-S
Dimensions:
167×235 mm
Pages:
224 p.
Cover:
Hardcover
Language:
Lithuanian
Attachments
Download
Content/Turinys_1543_S

Download (111.3k)
16 other books in the same category:

Miestotvarka

Marija Burinskienė, Konstantinas Jakovlevas-Mateckis, Vytautas Adomavičius, Pranciškus Juškevičius, Antanas Klibavičius, Bronislavas Narbutis, Gražvydas Paliulis, Aleksas Rimkus, Jurgis Šliogeris, Zita Paulauskienė, Vygaudas Kvedaras

Textbook

Price €9.18
More
In stock

Follow us on Facebook