Permainų ir iššūkių keliu

31019

Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorių emeritų prisiminimai

18,24 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Aprašymas

Knygoje „Permainų ir iššūkių keliu“ pateikti Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorių emeritų pasakojimai. Aštuoniolika profesorių, kuriuos drąsiai galime vadinti Lietuvos mokslo žvaigždėmis, leidžia skaitytojui keliauti savo asmeninio gyvenimo vingiais. Knygoje gausu šiltų, nuoširdžių, kartais net poetišku stiliumi pateiktų prisiminimų, atvirai kalbama apie tai, kas stiprino, guodė ir palaikė einant gyvenimo keliu, siekiant didelių pokyčių. Tekstuose atsiskleidžia autentiškas kiekvieno profesoriaus požiūris į gyvenimą. Tačiau per kiekvieno žmogaus asmeninę istoriją papasakota ir Lietuvos, tam tikrų svarbių jos periodų, ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto istorija.

Knyga skirta ir bus įdomi įvairaus amžiaus skaitytojams. O jauną skaitytoją knygoje pateiktos istorijos gali įkvėpti tikėti savimi, drąsiai priimti iššūkius ir nebijoti permainų. Knygos autorių gyvenimai įrodo, kad dideliu darbu ir užsispyrimu gali pasiekti visko.

Ši knyga išskirtinė ne tik nepaprastomis istorijomis viduje, bet ir savo išvaizda. Tai pirmas atvejis leidyklos istorijoje, kai skaitytojui leidžiama rinktis iš dviejų knygos poligrafinių sprendimų. Vienas  – kuklus viršelis, nugarėlėje matomas atskirų dalių įrišimas, tai tarsi autorių bendras dienoraštis. Kitas - tradicinio pavidalo knyga.

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"
31019
14 egz.

Charakteristikos

Metai:
2016
ISBN:
978-609-457-939-4
Leidyklos nr.:
027-P
Matmenys:
210×290 mm
Puslapių skaičius:
320 p.
Viršelis:
minkštas
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys_027_P

Atsisiųsti (3.27M)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e