Permainų ir iššūkių keliu

31019

Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorių emeritų prisiminimai

€18.24
Tax included
Quantity

Description

Knygoje „Permainų ir iššūkių keliu“ pateikti Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorių emeritų pasakojimai. Aštuoniolika profesorių, kuriuos drąsiai galime vadinti Lietuvos mokslo žvaigždėmis, leidžia skaitytojui keliauti savo asmeninio gyvenimo vingiais. Knygoje gausu šiltų, nuoširdžių, kartais net poetišku stiliumi pateiktų prisiminimų, atvirai kalbama apie tai, kas stiprino, guodė ir palaikė einant gyvenimo keliu, siekiant didelių pokyčių. Tekstuose atsiskleidžia autentiškas kiekvieno profesoriaus požiūris į gyvenimą. Tačiau per kiekvieno žmogaus asmeninę istoriją papasakota ir Lietuvos, tam tikrų svarbių jos periodų, ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto istorija.

Knyga skirta ir bus įdomi įvairaus amžiaus skaitytojams. O jauną skaitytoją knygoje pateiktos istorijos gali įkvėpti tikėti savimi, drąsiai priimti iššūkius ir nebijoti permainų. Knygos autorių gyvenimai įrodo, kad dideliu darbu ir užsispyrimu gali pasiekti visko.

Ši knyga išskirtinė ne tik nepaprastomis istorijomis viduje, bet ir savo išvaizda. Tai pirmas atvejis leidyklos istorijoje, kai skaitytojui leidžiama rinktis iš dviejų knygos poligrafinių sprendimų. Vienas  – kuklus viršelis, nugarėlėje matomas atskirų dalių įrišimas, tai tarsi autorių bendras dienoraštis. Kitas - tradicinio pavidalo knyga.

Book details
31019
16 Items

Data sheet

Year:
2016
ISBN:
978-609-457-939-4
Imprint No:
027-P
Dimensions:
210×290 mm
Pages:
320 p.
Cover:
Softcover
Language:
Lithuanian
Attachments
Download
Content/Turinys_027_P

Download (3.27M)
16 other books in the same category:

Follow us on Facebook