Miesto kraštovaizdžio architektūra. III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai

919079

Konstantinas Jakovlevas-Mateckis

Monografija

18,32 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Aprašymas

Monografijos III tome Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai siekiama naujai ir sistemiškai pateikti miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo teorinius ir meninius principus, įvertinti naujausius kraštovaizdžio architektūros mokslo ir praktikos laimėjimus.

Monografijoje išnagrinėta kraštovaizdžio architektūros objektų tipologija, objektų projektavimo ypatumai ir jų projektavimo dokumentų sudėtis ir turinys. Pateikti miesto visuomeninių erdvių: aikščių, skverų, pėsčiųjų gatvių, pėsčiųjų zonų, miesto istorinių, poilsio, pramogų ir vaikų parkų – kraštovaizdžio ir architektūrinės aplinkos formavimo principai.

Sistemiškai ir detaliai nagrinėti daugiaaukščių gyvenamųjų rajonų, namų grupių, kvartalų ir mažaaukščių bei individualių namų teritorijų, su jomis tiesiogiai susijusių vaikų darželių, lopšelių ir mokyklų teritorijų želdynų formavimo principai.

Monografijoje detaliau nagrinėjami pagrindinių šalies pramonės šakų (chemijos, maisto, statybos medžiagų ir konstrukcijų ir kt.) įmonių teritorijų, miesto gatvių, pėsčiųjų ir dviračių susisiekimo trasų įrengimo ir želdynų formavimo principai. Plačiau analizuojamos miestų rekreacinių teritorijų (saugomų teritorijų ir miškų) rekreaciniai ištekliai ir rekreacijos plėtros galimybės.

Monografija skirta architektūros, kraštovaizdžio architektūros, miestų planavimo ir miestotvarkos bei miesto dizaino krypčių mokslininkams. Ji gali būti naudojama kaip mokslinių žinių šaltinis magistrantūros ir doktorantūros studijose, taip pat projektuotojų, dirbančių šioje srityje, darbuose.

Leidinio elektroninis variantas:

DOI: https://doi.org/10.3846/2153-M

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"
919079
123 egz.

Charakteristikos

Metai:
2014
ISBN:
978-609-457-534-1
eISBN:
978-609-457-533-4
Leidyklos nr.:
2153-M
Matmenys:
167×240 mm
Puslapių skaičius:
348 p.
Viršelis:
kietas
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys_2153_M

Atsisiųsti (1.26M)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e