Statybinės medžiagos

31146

Ramunė Žurauskienė, Algimantas Pranas Naujokaitis, Romualdas Mačiulaitis, Rimvydas Žurauskas

Vadovėlis

15,99 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Aprašymas

Vadovėlyje pateikiamos pagrindinės ir išplėstinės žinios apie organines ir neorganines statybines medžiagas bei gaminius. Knygoje išnagrinėti įvairūs statybiniai mišiniai ir konglomeratai, apibendrintos iš uolienų lydalų gaunamos statybinės medžiagos bei dirbiniai, apžvelgtos dažymo medžiagos ir pagrindinės jų sudėtinės dalys. Kiekviename skyriuje pateikta glausta informacija apie medžiagų ir dirbinių gamybos technologijas, trumpai išnagrinėtos pagrindinės gamybos technologinės schemos. Glaustai išdėstytas Europos Sąjungoje taikomas standartizuotas statybinių medžiagų klasifikavimas. Išvardyti statybinėms medžiagoms ir jų gamybai naudojamoms žaliavoms keliami pagrindiniai techniniai ir bendrieji reikalavimai. Vadovėlyje pateikti gaminių privalumai bei trūkumai, medžiagų paskirtis ir naudojimo sritys.

Vadovėlio tikslas – supažindinti studentus su statyboje naudojamomis medžiagomis ir gaminiais, jų komponentais, gamybos technologinių procesų pagrindais ir medžiagų savybių priklausomybe nuo jų, efektyvesniais gaminių naudojimo būdais, savybių nustatymo metodikomis.

Leidinys skirtas pirmosios pakopos ir vientisosioms studijoms, studentams, studijuojantiems statybines medžiagas pagal statybos inžinerijos, statybų technologijos ir bendrosios inžinerijos krypties studijų programas, taip pat bakalaurams, magistrams, inžinieriams, užsiimantiems pastatų ir statinių statyba, gaminių gamyba, medžiagų ir gaminių panaudojimu bei prekyba.

Leidinio elektroninis variantas:

DOI: https://doi.org/10.3846/1315-S

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"
31146
9 egz.

Charakteristikos

Metai:
2012
ISBN:
978-609-457-203-6
eISBN:
978-609-457-202-9
Leidyklos nr.:
1315-S
Matmenys:
167×240 mm
Puslapių skaičius:
540 p.
Viršelis:
kietas
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys_1315_S

Atsisiųsti (185.54k)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e