Logistikos sistema

31628

Ieva Meidutė

Mokomoji knyga

6,37 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Aprašymas

Logistika yra viena iš sudėtingiausiai apibrėžiančių sąvokų, kadangi ji apima daugelį veiklos sričių, procesų, operacijų ir veiksmų. Dažnai logistika persipina su kitomis veiklomis (pavyzdžiui, kaip rinkodara, sudarydama labai ploną ribą ir iškeldama klausimą: „Kas yra kas?“. Labai dažnai logistika yra traktuojama ne tik kaip veikla, bet ir kaip sistema, apimanti medžiagų judėjimą nuo pradinio (žaliavų šaltinio paieškos) iki galutinio (vartotojo) taško, arba sutapatinama su jos tam tikromis funkcinėmis veiklos sritimis (pavyzdžiui, kaip transportavimas ar sandėliavimas). Šioje mokomojoje knygoje analizuojama logistikos evoliucija, pateikiamos susistemintos logistikos apibrėžtys, analizuojamos galimos logistikos sistemų kompozicijos. Didelis dėmesys skiriamas materialiųjų, finansinių ir informacinių srautų valdymui, kurie sudaro šios sistemos veikimo pagrindą. Šioje mokomojoje knygoje analizuojamos ne tik logistinės veiklos funkcinės sritys, bet ir funkcinis logistikos kompleksas, kurį sudaro: tiekimo, paskirstymo logistika, klientų aptarnavimas, sandėliavimo bei transportavimo veiklos.

Mokomoji knyga skirta vadybos ir administravimo bakalaurų ir magistrantūros studijų studentams, viešojo valdymo institucijų ir verslo organizacijų vadovams, logistikos specialistams.

Leidinio elektroninis variantas:

DOI: https://doi.org/10.3846/1284-S

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"
31628
10 egz.

Charakteristikos

Metai:
2012
ISBN:
978-609-457-163-3
eISBN:
978-609-457-168-8
Leidyklos nr.:
1284-S
Matmenys:
145×205 mm
Puslapių skaičius:
164 p.
Viršelis:
minkštas
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys_1284_S

Atsisiųsti (767.22k)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Pastatų tipologija. I dalis

Gintautas Blažiūnas, Nijolė Bučiūtė, Gintaras Čaikauskas, Vytautas Dičius, Sigitas Kuncevičius, Lada Markejevaitė, Saulius Mikštas, Rolandas Palekas, Leonidas Ziberkas

Mokomoji knyga

Kaina 7,69 EUR
Daugiau
Sandėlyje yra

Sekite mus Facebook'e