Skaitmeninis signalų apdorojimas taikant MATLAB

Dalius Navakauskas, Artūras Serackis

Textbook

Quantity

Description

Vadovėlio tikslas – supažindinti skaitytoja su šiuolaikinėmis skaitmeninio signalu apdorojimo technologijomis ir padėti greitai perprasti jų modeliavimą bei įgyvendinimą programa MATLABTM. Vadovėlyje siekiama:

• pateikti esminiu programavimo MATLABTM kalba žinių, nurodyti vertingiausias jos savybes;

• išmokyti naudotis pagrindiniais MATLABTM programiniais įrankiais, pateikiant realiu praktiniu uždaviniu sprendimus;

• padėti perprasti šiuolaikines garso, vaizdo ir kt. signalu apdorojimo technologijas, pateikiant ir nagrinėjant skaitmeniniu sistemų įgyvendinimą programa MATLABTM.

Vadovėlį sudaro 4 dalys, suskirstytos i 15 skyrių, kuriuose pateikta 65 pavyzdžiai, 2 algoritmai, 169 savarankiško darbo užduotys. Knygos gale taip pat rasite 349 taikytu programos MATLABTM komandų ir funkcijų trumpa aprašą, pavyzdžiu sąrašą, sąvoku žodyną, užduočių sąrašą. Paieškos patogumui pateikiama knygoje vartotu sąvoku rodykle.

Vadovėlis visu pirma skirtas VGTU Elektronikos fakulteto elektros ir elektronikos inžinerijos bei informatikos inžinerijos studijų krypčių magistrantams ir tiems, kurie domisi skaitmeninio signalu apdorojimo technologijomis.

Kitu universitetu magistrantai, studijuojantys signalu ir vaizdu apdorojimą, taip pat norintys išmokti programuoti MATLABTM kalba, čia taip pat ras vertingu žinių. Iš esmes vadovėlis tinkamas tiek programos MATLABTM vartotojui naujokui, tiek tiems, kurie nori išmokti šia skaitmeniniu sistemų modeliavimo bei įgyvendinimo aplinka naudoti kaip priemone kilusiems konkretiems taikomiesiems uždaviniams spręsti.

Book details

Data sheet

Year:
2008
ISBN:
978-9955-28-325-6
Imprint No:
1048-S
Dimensions:
167×240 mm
Pages:
400 p.
Cover:
Hardcover
Language:
Lithuanian
Attachments
Download
Content/Turinys_1048_S

Download (138.44k)
16 other books in the same category:

Follow us on Facebook