Praktikų atlikimo ir atsiskaitymo metodikos nurodymai

Audrius Čereška

Mokomoji knyga

Egzempliorių užsakyti galite čia

Kiekis

Aprašymas

Praktikų metodikos nurodymuose, skirtuose Mechanikos fakulteto studentams, pateikti pažintinės ir gamybinės praktikų atlikimo ir atsiskaitymo pagrindiniai reikalavimai.

Metodikos nurodymuose pateiktos pagrindinės sąvokos, aprašytos atliekamos praktikos,joms keliami tikslai ir uždaviniai. Pateiktos visų Mechanikos fakulteto katedrų suformuotos praktikų atlikimo užduotys. Aprašyta, kaip organizuojamos ir kontroliuojamos praktikos. Pateikta praktikos ataskaitos struktūra ir išdėstyta atsiskaitymo už praktikątvarka bei terminai. Aprašytos praktinio mokymo sutarties sudarymo sąlygos bei pavaizduota jos įforminimo ir patvirtinimo principinės schemos. Prieduose sudėta informacija reikalinga, siekiant laiku ir sėkmingai atlikti, įforminti bei apginti pažintines, gamybines praktikas ir parengti ataskaitas.

Šis leidinys skirtas visų Mechanikos fakulteto bakalaurų pažintinei ir gamybinei praktikoms atlikti. Be to, juo sėkmingai gali vadovautis ne tik kitų VGTU fakultetų studentai praktikantai, bet ir kitų panašaus profilio universitetų studentai.

Leidinio elektroninis variantas: 

DOI: https://doi.org/10.20334/2019-050-S

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"

Charakteristikos

Metai:
2019
eISBN:
978-609-476-203-1
Leidyklos nr.:
2019-050-S
Puslapių skaičius:
67 p.
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys_2019_050_S

Atsisiųsti (80.15k)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e