Elektromagnetizmas ir modernioji fizika. Fizikos uždavinynas

Gražina Grigaliūnaitė-Vonsevičienė, Valdas Špakauskas

Mokomoji knyga

Egzempliorių užsakyti galite čia

Kiekis

Aprašymas

Šių dienų gyvenimas neįsivaizduojamas be elektros, radijo, televizoriaus, išmaniojo telefono, galų gale lazerio. Visi šie prietaisai atrodo vos ne stebuklingi, bet užtenka pasimokyti fizikos, pabandyti išspręsti vieną kitą uždavinį, ir daugelis šių reiškinių bei prietaisų tampa visai lengvai suvokiami ir suprantami. Pabandykime paspręsti kai kuriuos uždavinius šioje knygelėje ir aplinkinis pasaulis taps ne toks paslaptingas.

Knygoje aptriamos tokios temos: elektrostatiniai ir magnetiniai laukai vakuume ir medžiagoje, medžiagų savybės elektriniame ir magnetiniame laukuose, nuolatinėssrovės dėsniai, elektromagnetinė indukcija, saviindukcija, elektrintųjų dalelių judėjimas elektriniame ir magnetiniame laukuose, elektromagnetiniai virpesiai ir bangos, interferencija, difrakcija ir poliarizacija, šiluminis spinduliavimas, fotoefektas, atomo ir branduolio fizika, spektrai, kietojo kūno fizika, radioaktyvumas.

Leidinyje trumpai pateikta teorija, reikalinga sprendžiant uždavinius, uždavinių sprendimo pavyzdžiai bei savarankiško darbo užduotys. Mokomoji knyga skirta technikos universitetų studentams ir visiems, besiruošiantiems fizikos egzaminui.

Leidinio elektroninis variantas:

DOI: https://doi.org/10.3846/1507-S

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"

Charakteristikos

Metai:
2014
eISBN:
978-609-457-672-0
Leidyklos nr.:
1507-S
Puslapių skaičius:
150 p.
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys_1507_S

Atsisiųsti (82.82k)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e