Elektromagnetizmas ir modernioji fizika. Fizikos uždavinynas

Gražina Grigaliūnaitė-Vonsevičienė, Valdas Špakauskas

Study book

Quantity

Description

Šių dienų gyvenimas neįsivaizduojamas be elektros, radijo, televizoriaus, išmaniojo telefono, galų gale lazerio. Visi šie prietaisai atrodo vos ne stebuklingi, bet užtenka pasimokyti fizikos, pabandyti išspręsti vieną kitą uždavinį, ir daugelis šių reiškinių bei prietaisų tampa visai lengvai suvokiami ir suprantami. Pabandykime paspręsti kai kuriuos uždavinius šioje knygelėje ir aplinkinis pasaulis taps ne toks paslaptingas.

Knygoje aptriamos tokios temos: elektrostatiniai ir magnetiniai laukai vakuume ir medžiagoje, medžiagų savybės elektriniame ir magnetiniame laukuose, nuolatinėssrovės dėsniai, elektromagnetinė indukcija, saviindukcija, elektrintųjų dalelių judėjimas elektriniame ir magnetiniame laukuose, elektromagnetiniai virpesiai ir bangos, interferencija, difrakcija ir poliarizacija, šiluminis spinduliavimas, fotoefektas, atomo ir branduolio fizika, spektrai, kietojo kūno fizika, radioaktyvumas.

Leidinyje trumpai pateikta teorija, reikalinga sprendžiant uždavinius, uždavinių sprendimo pavyzdžiai bei savarankiško darbo užduotys. Mokomoji knyga skirta technikos universitetų studentams ir visiems, besiruošiantiems fizikos egzaminui.

Electronic version of the book:

DOI: https://doi.org/10.3846/1507-S

Book details

Data sheet

Year:
2014
eISBN:
978-609-457-672-0
Imprint No:
1507-S
Pages:
150 p.
Language:
Lithuanian
Attachments
Download
Content/Turinys_1507_S

Download (82.82k)
16 other books in the same category:

Geležinkeliai. Bendrasis kursas

Leonas P. Lingaitis, Lionginas Liudvinavičius, Jonas Butkevičius, Igoris Podagėlis, Kazys Sakalauskas, Gediminas Vaičiūnas, Gintautas Bureika, Inesa Gailienė, Viačeslav Petrenko, Rimantas Subačius

More
In stock

Follow us on Facebook