Chemija. Įvadas į dalyko studijas. Kontrolinių darbų temos

Jadvyga Kerienė

Study book

Quantity

Description

Mokomojoje knygoje pateiktas įvadas į chemijos dalyko studijas: aprašyti chemijos dalyko tikslai ir reikalingumas, pateiktas dalyko temų sąrašas, rekomenduojama literatūra. Norint padėti studentams, kurie mokykloje chemiją mokėsi tik iki 10-os klasės, pakartoti chemijos pagrindus, aprašytus ir paaiškintus atitinkamuose mokykliniuose vadovėliuose, mokomojoje knygoje trumpai išdėstyti chemijos pagrindai – pagrindinės chemijos sąvokos; pagrindiniai chemijos dėsniai; periodinė cheminių elementų lentelė ir periodinis elementų savybių kitimas; cheminiai ryšiai; cheminiai junginiai bei jų klasifikacija; cheminių junginių formulių sudarymas ir pavadinimų nustatymas; reakcijų rašymas ir skaičiavimas iš reakcijos lygties.

Mokomojoje knygoje taip pat išdėstyta teorinė medžiaga chemijos modulio temų, iš kurių semestro metu rašomi kontroliniai darbai (tirpalai ir jų koncentracijos, oksidacijos-redukcijos reakcijos, cheminė termodinamika), pateikti uždavinių sprendimo pavyzdžiai.

Mokomoji knyga skirta VGTU Statybos fakulteto statybos inžinerijos bakalauro studijų programos studentams, pirmame kurse studijuojantiems chemijos modulį.

Electronic version of the book:

DOI: https://doi.org/10.3846/901-S

Book details

Data sheet

Year:
2007
eISBN:
978-9955-28-202-0
Imprint No:
901-S
Pages:
159 p.
Language:
Lithuanian
Attachments
Download
Content/Turinys

Download (184.67k)
16 other books in the same category:

Follow us on Facebook