Sistemų projektavimas „Matlab’o“ terpėje

916441

Rimantas Pupeikis

Laboratorinių darbų metodikos nurodymai

Kiekis

Aprašymas

Supažindinama su analoginių ir diskrečiojo laiko tiesinių laike nekintančių sistemų projektavimu ir jų vaizdavimu “Matlabo” terpėje.

Diskrečiojo laiko sistemos reakcijos tiriamos analizuojant įėjimo ir išėjimo signalus. Pateikiamos diskrečiųjų sistemų struktūrinės schemos ir įvairūs šių sistemų signalų gavimo būdai. Parodyta, kaip skaičiuoti tiesinių sistemų reakcijas bei signalų koreliacines funkcijas, taikant sąsūkos operaciją ir atitinkamas „Matlabo“ išraiškas. Atliekama diskrečiųjų sistemų, aprašomų skirtuminėmis lygtimis, stabilumo analizė ir pateikiami „Matlabo“ terpėje gauti šių lygčių sprendimai. Aprašyti keli skaitmeninių filtrų ir jų charakteristikų gavimo bei rezultatų vaizdavimo būdai. Leidinio įvade pateikta glausta naudojimosi „Matlabo“ programomis instrukcija, o leidinio pabaigoje studentams skiriama savarankiško darbo užduočių.

Leidinys parengtas VGTU Elektronikos fakulteto studentams ir magistrantams, studijuojantiems skaitmeninio signalų apdorojimo bei jo priemonių kursus ir atliekantiems mokslinius tyrimus. Gali būti naudingas ir kitų techninių specialybių studentams, magistrantams bei doktorantams.

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"
916441

Charakteristikos

Metai:
2004
ISBN:
9986-05-719-1
Leidyklos nr.:
652
Matmenys:
145×205 mm
Puslapių skaičius:
106 p.
Viršelis:
minkštas
Kalba:
lietuvių
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e