Pastatų rekonstrukcijos ir remonto technologijos

31677

Česlovas Ignatavičius, Darius Kalibatas, Vladislavas Kutut, Leonas Ustinovičius

Mokomoji knyga

Egzempliorių užsakyti galite čia

13,77 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Paskutinė prekė

Aprašymas

Šis leidinys skirtas moduliams, susijusiems su pastatų statybos technologija ir statybos procesų technologija. Jame pateikiama pastatų rekonstrukcijos technologijų apžvalga, statinių dalių remontas ir sustiprinimas, pastatų modernizavimo konstrukciniai sprendiniai, gyvenamųjų namų modernizavimo ypatumai ir kultūros paveldo objektai darnios plėtros požiūriu. Vadovėlis padės ugdyti gebėjimus projektuoti, bei įgytas teorines žinias taikyti atliekant pastatų ardymo ir likvidavimo darbus, statinių dalių, kaip pamatų, atraminių konstrukcijų, bazės, mūro ir betono konstrukcijos, pastato inžinerinių tinklų, šildymo sistemos, remonto ir sustiprinimo darbus, esamų pastatų ventiliuojamų sienų, tinkuojamų išorės sienų, cokolio, plokščiųjų ir šlaitinių stogų, rūsio sienų šiltinimo darbus, ventiliuojamos išorės sienos ir grindų ant grunto įrengimo darbus, gyvenamųjų namų modernizavimo darbus ir kultūros paveldo objektų priežiūros ir renovacijos darbus.

Atliekant šiuolaikinių pastatų bei kultūros paveldo objektų rekonstrukciją, būtina prisilaikyti Lietuvos Respublikos įstatymų ir nuostatų bei paisyti gerosios praktikos. Todėl tam, kad sukurti darnią aplinką, vadovėlyje nagrinėjami pastatų rekonstrukcijos technologijos bei pastatų modernizavimo konstrukciniai sprendiniai. Modernizuojant kultūros paveldo objektus, būtina ne tik juos pritaikyti prie šiuolaikinių poreikių, bet ir išlaikyti jų kultūrinę vertę.

Leidinys skirtas universitetinių statybos inžinerijos bakalaurų studijų pakopos studentams. Tam tikri skyriai gali būti naudojami magistrantūros studijų pakopos studentams. Jis bus naudingas ir praktikams, sprendžiantiems požeminės urbanistikos kūrimo ir naudojimo problemas bei kuriantiems darnią gyvenamąją aplinką.

Leidinys parengtas ir išleistas už Europos socialinio fondo lėšas vykdant projektą „Transporto ir civilinės inžinerijos sektorių mokslo, verslo ir studijų integralumo didinimas (TRANCIV)“, VP1-2.2-ŠMM-09-V-01-008.

Leidinio elektroninis variantas: 

DOI: https://doi.org/10.3846/1416-S

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"
31677
2 egz.

Charakteristikos

Metai:
2012
ISBN:
978-609-457-351-4
eISBN:
978-609-457-386-6
Leidyklos nr.:
1416-S
Matmenys:
145×205 mm
Puslapių skaičius:
162 p.
Viršelis:
minkštas
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys_1416_S

Atsisiųsti (1.52M)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e