Akustinės ir termoizoliacinės medžiagos

Albinas Gailius, Sigitas Vėjelis

Study book (in Lithuanian)

Request print edition here

Quantity

Description

Mokomojoje knygoje pateiktos žinios apie garso sklidimą, garsą sugeriančias ir izoliuojančias medžiagas, šilumos laidumą, šiuolaikines termoizoliacines medžiagas, akustinių ir termoizoliacinių medžiagų bandymų metodus. Išsamiai nagrinėjamos šiuo metu gaminamos ir naudojamos akustinės bei termoizoliacinės medžiagos. Pagal įvairius kriterijus mokomoji knyga suskirstyta į skyrius. Juose trumpai pateikiamos žinios apie akustiką ir šilumos laidumą bei šiems tikslams naudojamas akustines ir termoizoliacines medžiagas, jų gaminių kūrimo istorija, šiuolaikinės gamybos technologijos, savybės, naudojimo galimybės ir ypatumai.

Mokomoji knyga skirta ne tik aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems statybos ir medžiagų inžinerijos disciplinas, bet ir projektuotojams, akustinių ir termoizoliacinių medžiagų gamintojams bei jų naudotojams.

VGTU statybos ir nekilnojamojo turto sričių I pakopos studijų programų atnaujinimas diegiant inovatyvius mokymo(si) metodus. Projekto kodas Nr. VP1-2.2-ŠMM-07-K-01-032.

Electronic version of the book:

DOI: https://doi.org/10.3846/1427-S

Book details

Data sheet

Year:
2012
eISBN:
978-609-457-395-8
Imprint No:
1427-S
Pages:
141 p.
Language:
Lithuanian
Attachments
Download
Content/Turinys_1427_S

Download (260.97k)
16 other books in the same category:

Follow us on Facebook