Kompozicinės medžiagos ir dirbiniai energetiškai efektyvių pastatų statybai

Albinas Gailius

Mokomoji knyga

Egzempliorių užsakyti galite čia

Kiekis

Aprašymas

Knygoje aprašytos naujos kartos kompozicinės statybinės medžiagos ir dirbiniai, pasižymintys mechaninių savybių stabilumu, geromis šilumos ir garso izoliavimo savybėmis. Parengtos ir aprašytos tokių dirbinių gamybai taikomos inovatyviosios technologijos. Naujos kartos medžiagų ir dirbinių taikymas leistų statyti ne tik energetiškai efektyvius pastatus, bet ir sudaryti jų viduje mikroklimato bei akustinį komfortą.

Mokomojoje knygoje aprašomas kompozitų klasifikavimas, struktūra, savybės, šilumos laidumas, šiuolaikinės kompozicinės medžiagos, jų bandymų metodai ir naudojimas. Išsamiai nagrinėjamos Lietuvoje gaminamos ir naudojamos kompozicinės medžiagos. Pagal įvairius požymius kompozicinės medžiagos ir dirbiniai suskirstyti į skyrius, kur glaustai pateikiama medžiagų ir jų gaminių kūrimo istorija, šiuolaikiškos gamybos technologijos, savybės, naudojimo galimybės ir ypatumai.

Mokomoji knyga skirta aukštųjų mokyklų magistrantams, studijuojantiems statybų technologijos krypties, statybos medžiagų ir gaminių šakos disciplinas. Ji taip pat bus naudinga statybos industrijos įmonių technologams, projektuotojams ir naujų kompozitų kūrėjams.

Leidinys parengtas ir išleistas už Europos struktūrinių fondų lėšas, jomis finansuojant VGTU Statybos fakulteto projektą „Transporto ir civilinės inžinerijos sektorių mokslo, verslo ir studijų integralumo didinimas (TRANCI V)“, VP1-2.2-ŠMM -09-V-01-008

Leidinio elektroninis variantas: 

DOI: https://doi.org/10.3846/1323-S

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"

Charakteristikos

Metai:
2012
ISBN:
978-609-457-177-0
eISBN:
978-609-457-379-8
Leidyklos nr.:
1323-S
Matmenys:
145×205 mm
Puslapių skaičius:
104 p.
Viršelis:
minkštas
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys

Atsisiųsti (951.48k)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e