Keraminiai statybiniai dirbiniai

914315

Albinas Gailius, Ingrida Girnienė

Study book (in Lithuanian)

€2.79
Tax included
Quantity

Description

Knyga parašyta atsižvelgiant į šiuolaikinio mokslo, taip pat ir praktinius keraminių dirbinių gamybos technologijos laimėjimus. Aprašytos žaliavos keramikai gaminti, žaliavų technologinės savybės, fizikiniai ir cheminiai molio pokyčiai, vykstantys technologinių procesų metu, ir kt. Be tradicinių statybinių keraminių dirbinių, nagrinėjami ir naujausi sieniniai, apdailos, stogo dirbiniai, keraminės termoizoliacinės medžiagos (įvairūs keraminiai blokai, plytos, apdailos dirbiniai, jų gamybos technologija, taikymo sritis, kokybės kontrolė ir kt.). Mokomojoje knygoje pirmą kartą lietuvių kalba pateikti kai kurie terminai ir apibrėžtys.

Aprašant konkrečios paskirties dirbinius, nurodyta žaliava jiems gaminti, gamybos technologija, aptariama kokybės kontrolės sistema, pagrindinių savybių tyrimo metodai.

Mokomoji knyga visiškai ar iš dalies atitinka daugelio studijų dalykų programų turinį: statybinių medžiagų, keraminių medžiagų, sieninių dirbinių technologijos, apdailos medžiagų technologijos, architektūrinės medžiagotyros ir kt. disciplinas.

Knyga skirta VGTU Statybos, Aplinkos inžinerijos ir Architektūros fakultetų, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentams. Ja taip pat galės naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų studentai, keramikos pramonės darbuotojai ir projektuotojai.

Electronic version of the book:

DOI: https://doi.org/10.3846/1038-S

Book details
914315
6 Items

Data sheet

Year:
2009
ISBN:
978-9955-28-377-5
eISBN:
978-9955-28-975-3
Imprint No:
1038-S
Dimensions:
145×205 mm
Pages:
184 p.
Cover:
Softcover
Language:
Lithuanian
Attachments
Download
Content/Turinys_1038_S

Download (80.27k)
16 other books in the same category:

Pastatų tipologija. I dalis

Gintautas Blažiūnas, Nijolė Bučiūtė, Gintaras Čaikauskas, Vytautas Dičius, Sigitas Kuncevičius, Lada Markejevaitė, Saulius Mikštas, Rolandas Palekas, Leonidas Ziberkas

Study book (in Lithuanian)

Price €7.69
More
In stock

Follow us on Facebook