2013 metų priėmimo į Vilniaus Gedimino technikos universiteto studijas rezultatai

Olegas Prentkovskis, Valerija Bernotienė, Romualdas Kliukas, Dovilė Ulinskaitė, Birutė Tamulaitienė, Ina Gujienė, Šarūnas Mikaliūnas

Informative publication

Quantity

Description

Leidinyje pateikiami stojančiųjų priėmimo rezultatai į visas VGTU studijų pakopas: bakalaurantūrą, magistrantūrą ir doktorantūrą.

Didžiausia leidinio dalis – priėmimo rezultatai į bakalauro studijas. Joje pateikiama informacija apie stojančiųjų pasirenkamas studijų programas, gautų krepšelių skaičių pagal studijų sritis, konkuravimo studijų krypčių grupes ir t. t. bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas metu. Pateikiama išsami visų priėmimo etapų statistika: priimtųjų skaičius, konkursiniai balai, priimtųjų pasiskirstymas pagal įvairius požymius ir pan.

Skyriuje apie antrosios pakopos studijas pateikiama išsami statistinė informacija apie valstybės finansavimo paskirstymą tarp visų Lietuvos aukštųjų mokyklų, šių vietų dinamiką VGTU, stojančiųjų, priimtųjų skaičiai; kitų aukštųjų mokyklų absolventų dalis tarp įstojusiųjų; aukščiausi konkursiniai balai ir populiariausios studijų programos.

Užsienio šalių piliečių priėmimą vykdo ir studijas anglų kalba kuruoja VGTU Tarptautinių studijų centras, tad šiame leidinyje pateikiami duomenys apie užsienio studentų priėmimą į bakalauro ir magistro studijas.

Priėmimo rezultatai į doktorantūros studijas suteikia bendrą informaciją apie šią studijų pakopą. Lyginama, kaip pasiskirstė valstybės finansuojamos vietos Lietuvos universitetuose, trumpai pristatyta, kaip vyko priėmimas į doktorantūrą, pateikiamas priimtųjų skaičius pagal mokslo kryptis, fakultetus ir t. t.

Electronic version of the book:

DOI: https://doi.org/10.3846/1456-S

Book details

Data sheet

Year:
2013
ISBN:
978-609-457-601-0
eISBN:
978-609-457-600-3
Imprint No:
1456-S
Dimensions:
190×280 mm
Pages:
36 p.
Cover:
Softcover
Language:
Lithuanian
Attachments
Download
Content/Turinys_1456_S

Download (61.05k)
16 other books in the same category:

Follow us on Facebook