Viskas, ką reikia žinoti apie bakalauro studijas VGTU

Romualdas Kliukas, Olegas Prentkovskis, Alfonsas Daniūnas

Informacinis leidinys

Kiekis

Aprašymas

Informacinis leidinys skirtas asmenims, kurie domisi studijomis Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU), ir ypač vyresniųjų klasių moksleiviams, priimantiems sprendimą, kuriuos mokomuosius dalykus mokytis, kurių dalykų brandos egzaminus laikyti. Pasirinktų dalykų įvertinimai svarbūs skaičiuojant konkursinius balus, o ypač pretenduojantiems į valstybės finansuojamas ir valstybės nefinansuojamas vietas su studijų stipendijomis. Stojantieji suras 2015 ir 2016 m. VGTU bakalauro ir vientisųjų studijų programų konkursinių balų sandarą.

2015 m. VGTU siūlo rinktis vieną iš Jums patrauklių technologijos, fizinių, socialinių mokslų ar menų studijų sričių studijų programų. Finansavimo šaltiniai: galima pretenduoti į nuolatinių ir ištęstinių studijų programų valstybės finansuojamas ir (arba) valstybės nefinansuojamas vietas bei į kai kurių programų valstybės nefinansuojamas vietas su studijų stipendija arba tikslinio finansavimo vietas.

Leidinyje pateikta informacija apie technologijos ir fizinių mokslų nuotolinių studijų programas, teikiančias galimybių studijuoti pasirinktu laiku, reikiamoje vietoje ir tinkamu intensyvumu. Kolegijų absolventai ras informacijos apie galimybes pasirinkti VGTU išlyginamąsias ir papildomąsias studijas. Kas penktas pagal akademinių mainų programas arba dvišales sutartis studijuoti ar atlikti praktikos į užsienį išvykstantis Lietuvos studentas yra iš VGTU.

Universitete vyksta įdomus studentiškas gyvenimas: aktyvi studentų atstovybės veikla, smagiai dalyvaujama įvairiuose studentų klubuose, meno kolektyvuose, renginiuose ir projektuose.

Perskaitę šį leidinį sužinosite apie galimybes studijuoti geriausiame technikos universitete, kuriame studijas organizuoja 10 fakultetų, vykdoma 51 bakalauro ir vientisųjų studijų programa (14 iš jų galima studijuoti anglų kalba), gyventi ir dirbti Lietuvos sostinėje Vilniuje.

Tikimės, kad atsakingai pasvėrę savo norus ir įvertinę galimybes bei šiame leidinyje susipažinę su bakalauro studijų programomis, rasite sau tinkamą specialybę, norimą studijuoti sritį, su kuria svajojate sieti savo ateitį. Sužinosite apie studijų proceso ypatumus, absolventų perspektyvas ir karjeros galimybes. Sėkmingai pasirinkę studijas mūsų universitete ir įgiję bakalauro kvalifikacinį laipsnį, ateityje dirbsite įdomų, kūrybingą ir gerai mokamą darbą.

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"

Charakteristikos

Metai:
2015
ISBN:
978-609-457-766-6
eISBN:
978-609-457-765-9
Leidyklos nr.:
019-P
Matmenys:
120x160 mm
Puslapių skaičius:
224 p.
Viršelis:
minkštas
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys_019_P

Atsisiųsti (1.05M)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e