Vilniaus Gedimino technikos universitetas 2014 metai. Mokslas, studijos, universiteto gyvenimas, Nr. 48, 2015

Rektoriaus ataskaita

Kiekis

Aprašymas

Pagrindinius strateginius Vilniaus Gedimino technikos universiteto veiklos prioritetus iki 2020 m. apibrėžia 2014–2020 metų VGTU plėtros strategija. Pagrindinės strategijoje įtvirtintos veiklos plėtojimo kryptys yra kvalifikuotų, konkurencingų specialistų rengimas, tarptautinio lygio mokslinių tyrimų vykdymas siekiant lyderystės Baltijos šalyse pagal prioritetines kryptis, inovacijų plėtra prisidedant prie darnaus šalies ir regiono vystymosi. Šiems uždaviniams spręsti 2014 m. ir buvo sutelktas Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkų, pedagogų ir administracijos darbas.

2014 metai Vilniaus Gedimino technikos universitetui buvo sėkmingi, bet kartu ir įvairūs: turime kuo didžiuotis, tačiau kartu yra dalykų, kuriuos dar turime taisyti ir tobulinti. Universitetą savo studijoms pasirinko daug kūrybingo jaunimo, pagal gautų valstybės finansuojamų vietų skaičių buvome vienas iš pirmaujančių tarp Lietuvos universitetų, išlaikėme lyderių pozicijas pagal studentų ir dėstytojų mainus. Didžiulę pažangą padarėme tam tikrų krypčių mokslinių tyrimų srityje.

Sėkmingą universiteto veiklą charakterizuoja ir Tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojų paskelbtas „2014–2015 m. Emerging Europe and Central Asia“ universitetų reitingas – du Lietuvos universitetai, iš jų ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas, pateko tarp regioninio reitingo 50-ies geriausiųjų. Tai dar kartą patvirtino, kad universiteto veikla plėtojama sėkmingai.

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"

Charakteristikos

Metai:
2015
Leidyklos nr.:
022-P
Matmenys:
205×290 mm
Puslapių skaičius:
148 p.
Viršelis:
minkštas
Kalba:
lietuvių
ISSN:
1392-1436
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e