Bakalauro studijos VGTU 2016-2017

Alfonsas Daniūnas, Romualdas Kliukas, Olegas Prentkovskis

Informacinis leidinys

Kiekis

Aprašymas

Leidinys „Bakalauro studijos VGTU“ skirtas būsimiems bakalauro ir vientisųjų studijų studentams Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU). Vyresniųjų klasių moksleiviai, skaitydami leidinį bei žinodami savo norus, galimybes ir pomėgius, galės atsirinkti, kurią studijų programą nori studijuoti, priims sprendimą, kuriuos mokomuosius dalykus mokytis, kurių dalykų brandos egzaminus laikyti.

Besidomintys studijomis VGTU suras 2016 m. ir 2017 m. bakalauro ir vientisųjų studijų programų konkursinių balų sandarą. Šis leidinys ir padės susigaudyti bei išsiaiškinti, kur ir ką galima bus dirbti sėkmingai pabaigus studijas, kokios absolventų perspektyvos ir karjeros galimybės.

2016 m. VGTU siūlo rinktis vieną iš Jums patrauklių technologijos, fizinių, socialinių mokslų ar menų studijų sričių studijų programų. Finansavimo šaltiniai: galima pretenduoti į nuolatinių ir ištęstinių studijų programų valstybės finansuojamas ir (arba) valstybės nefinansuojamas vietas bei į kai kurių programų valstybės nefinansuojamas vietas gaunant studijų stipendiją arba į tikslinio finansavimo vietas.

Leidinyje yra informacija ir tiems, kurie turi aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą, t. y. baigė kolegijas ir pageidauja toliau studijuoti, bei tiems, kurie dirba ir nori studijuoti ištęstinėse studijose arba nuotoliniu būdu.

Pasinagrinėję šį leidinį sužinosite apie studijų galimybes ir studentišką gyvenimą geriausiame technikos universitete, kuriame studijas organizuoja 10 fakultetų, vykdoma 51 bakalauro ir vientisųjų studijų programa (14 iš jų galima studijuoti anglų kalba), o pasirikę studijas Gedimino technikos universitete gyvensite ir dirbsite Lietuvos sostinėje Vilniuje. Kas penktas pagal akademinių mainų programas arba dvišales sutartis studijuoti ar atlikti praktikos į užsienį išvykstantis Lietuvos studentas yra VGTU studentas.

Leidinyje apžvelgiama 2015 m. priėmimo statistika ir studijų programų populiarumas.

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"

Charakteristikos

Metai:
2016
ISBN:
978-609-879-3
eISBN:
978-609-457-878-6
Leidyklos nr.:
025-P
Matmenys:
120x160 mm
Puslapių skaičius:
224 p.
Viršelis:
minkštas
Kalba:
lietuvių
Priedai
Atsisiųsti
Content/Turinys_025_P

Atsisiųsti (410.59k)
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e