Intelektinės mokymo sistemos, skirtos statiniams ir jų aplinkai, kūrimas

Mark Seniut

Daktaro disertacija

Disertacijos neparduodamos

Kiekis

Aprašymas

Disertacijoje nagrinėjama studentų mokymo ir testavimo problema. Problemai spręsti buvo sukurti ir pritaikyti nauji modeliai, algoritmai ir sistema. Sukurta sistema leidžia organizuoti individualų ir grupinį mokymo ir savikontrolės procesą. Integruota intelektinė paieškos posistemė leidžia sudaryti dominančios tematikos mokymosi planą. Sistema nuolat stebi vartotoją ir gali reaguoti į jo mokymosi nesėkmes.

Sukurta kompiuterinio mokymo posistemė, skirta statiniams ir jų aplinkai, atlieka praktinį statinių ir jų aplinkos projektų vertinimą. Pagrindinė išspręsta problema kuriant posistemę yra laiko sąnaudų mažinimas, kurių reikėtų kuriant atskiras sistemas. Žinių bazė, kuri buvo sudaryta kuriant sistemą gali tapti pagrindu naujiems ar panašiems projektams vertinti. Skaičiavimo rezultatai gali būti išsaugoti tolesniems tyrimams atlikti arba jais galima dalintis su kitais sistemos vartotojais.

Disertacijos tema paskelbta 12 mokslinių straipsnių: 7 – mokslo leidiniuose, įtrauktuose į Thomson ISI Web of Science sąrašą; 5 – konferencijų medžiagose, referuotose Thomson ISI duomenų bazėje. Taip pat VGTU vardu buvo gautas patentas „Elektroninės informacijos paieškos būdas ir sistema“. Patento Nr.: LT 5673.

Read electronic version of the book:

DOI: https://doi.org/10.20334/2107-M

Detaliau
VGTU leidykla "Technika"

Charakteristikos

Metai:
2012
ISBN:
978-609-457-425-2
Leidyklos nr.:
2107-M
Matmenys:
145×205 mm
Puslapių skaičius:
130 p.
Viršelis:
minkštas
Kalba:
anglų
16 kitos knygos toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e