Atnaujinkite https://www.ebooks.vgtu.lt/ offline skaityklę

IPC Reader offline skaityklė skirta vartotojams, norintiems atsisiųsti knygą ir vėliau turėti galimybę ją skaityti kompiuteryje be interneto ryšio.

Vartotojai, naudojantys senosios versijos skaityklę iPublishCentral Reader, visų pirma turi išsisaugoti žymėjimus ir pastabas, kurias buvo padarę skaitomose knygose. Tada senosios versijos skaityklę pašalinti iš savo kompiuterio ir įdiegti naująją skaityklę IPC Reader.

Naudojimosi skaitykle procesas institucijų ir individualiems vartotojams šiek tiek skiriasi. Detalią informaciją rasite apačioje.

Jei norite daugiau sužinoti apie institucijų ir individualius vartotojus spauskite čia.

- - -

Individualus vartotojas – žymėjimų ir pastabų išsaugojimas „Excel“ formatu

Atidarykite iPublishCentral Reader skaityklę ir eikite į „Account Management“. 

1_1.jpg

Reikia sinchronizuoti duomenis. Paspauskite ant „Status“. Kai atsiranda žalia varnelė, duomenys sinchronizuoti.

Tada eikite į https://www.ebooks.vgtu.lt/ ir prisijunkite su savo vartotojo prisijungimais. Paspauskite „Mano aplankas“ – „Profilio nustatymai“ – rinkitės „Mano notes“ arba „Mano bookmarks“. Virš lentelės su žymėjimais ir pastabomis bus pateikiama galimybė atsisiųsti informaciją „Excel“ formatu („Export to Excel“).

Institucijos vartotojas – žymėjimų ir pastabų išsaugojimas „Excel“ formatu

Institucijos vartotojas turi būti prisijungęs prie savo institucijos tinklo (būnant institucijoje ar nuotoliniu būdu) ir prie https://www.ebooks.vgtu.lt/ prisijungti su savo institucinio vartotojo prisijungimais.

Paspauskite „Mano aplankas“ – „Profilio nustatymai“, rinkitės „Mano notes“ arba “Mano bookmarks”. Virš lentelės su žymėjimais ir pastabomis bus pateikiama galimybė atsisiųsti informaciją „Excel“ formatu („Export to Excel“).

- - -

Senosios versijos skaityklės pašalinimas

Jeigu naudojote iPublishCentral Reader programėlę, ją būtina pašalinkite iš kompiuterio („Uninstall“).

Informaciją, kaip tai padaryti, lengvai rasite internete. Pvz., operacinėje sistemoje „Windows“ reikia eiti į „Start meniu“ -> „Control panel“-> „Programs and features“, rasti norimą pašalinti programą –- iPublishCentral Reader, paspausti ant jos ir rinktis „Uninstall“

 

- - -

Naujos skaityklės įdiegimas

Naująją skaityklę IPC Reader rasite https://www.ebooks.vgtu.lt/. Eikite į „Knygų lentyna“, dešinėje pusėje rasite skiltį „Skaityti offline“ – spauskite „Download“. Atsisiuntę įdiekite skaityklę savo kompiuteryje.

- - -

Naudojimosi skaitykle procesas individualiems vartotojams

Svetainėje https://www.ebooks.vgtu.lt/ įsigiję norimą elektroninę knygą, atidarykite IPC Reader skaityklę ir kairėje pusėje paspauskite „Get Books“.

Atsiradusiame sąraše suraskite Vilniaus Gedimino technikos universiteto ikoną (pačioje apačioje) ir paspauskite.

Atsiradusiame lange įveskite savo vartotojo prisijungimo duomenis.

Atsidariusiame lange paspauskite ant knygos ir atsisiųskite. Vėliau, atsijungę nuo interneto, atsisiųstą knygą rasite ir galėsite skaityti IPC Reader programėlėje.

Naudojimosi skaitykle procesas institucijos vartotojams

Eikite į https://www.ebooks.vgtu.lt/ ir spauskite „Parsisiųsti knygą į kompiuterį“, atsidariusiame lange spauskite žalią rodyklę.

Pirmą kartą atsisiuntę knygą, ant atsisiųsto failo paspauskite dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite „Open with“ – WinOfflineReader“. Knyga atsidarys offline skaityklėje. 

Vėliau atsisiuntę knygas, du kartus paspauskite ant failo ir jis automatiškai atsidarys su offline skaitykle.

Vėliau, atsijungę nuo interneto, atsisiųstą knygą rasite ir galėsite skaityti IPC Reader programėlėje.

Sekite mus Facebook'e