Šiuo metu visos VILNIUS TECH leidžiamos knygos turi skaitmeninę versiją. Daugiau nei 650 knygų yra publikuojama VILNIUS TECH elektroninių knygų svetainėje https://www.ebooks.vgtu.lt. Tokio leidybos modelio pasirinkimą lėmė daug priežasčių. Vis dėlto svarbiausia, kad akademinėje sferoje elektroninės knygos funkcionalumas suteikia jai pranašumą prieš tradicinę knygą.

Mokomosios literatūros knygų trūkumą bibliotekoje Vilniaus Gedimino technikos universitetas išsprendė studentams ir visai VILNIUS TECH bendruomenei suteikdamas nemokamą prieigą prie visų VILNIUS TECH  išleistų elektroninių knygų. Šiuo keliu pasekė nemažai kitų Lietuvos aukštojo mokslo institucijų, kurių bibliotekose, be kitų, pradėtos prenumeruoti ir VILNIUS TECH išleistos elektroninės knygos. Šios institucijos savo studentams taip pat suteikė nemokamą prieigą prie elektroninių knygų. Tokį akademinės literatūros sklaidos modelį ypač įvertino dėstytojai, neakivaizdinių ir nuotolinių studijų studentai. O šiuo laikotarpiu galimybė skaityti elektronines knygas yra svarbi visiems dirbantiems ir besimokantiems nuotoliniu būdu.

Planuojant pirkti knygą, skaitytojui labai svarbu įsitikinti, kad joje yra visa reikalinga informacija. Iš tiesų rasti reikalingą informaciją elektroniniuose leidiniuose dar lengviau, nei perversti spausdintą leidinį. Reikalingos informacijos (žodžio, frazės ar sakinio) ieškoti galima tarp visų svetainėje  https://www.ebooks.vgtu.lt esančių knygų. O prieš įsigyjant elektroninę knygą, galima peržiūrėti jos turinį ir perskaityti visateksčius pirmuosius 10-15 puslapių.

Daugiau informacijos apie elektroninių knygų skaitymo galimybes svetainėje https://www.ebooks.vgtu.lt rasite čia 

Kilus neaiškumų ar klausimų, kreipkitės el. paštu ebooks@vilniustech.lt.

Sekite mus Facebook'e